Driv jsem si tolik nevsimal, jak jsou lidi ochoceni. Ne vsichni, jiste. Ovsem nekteri, co ten hadr nosi na hube i sami v lese? Modlim se, aby vyslo narizeni, ze je povinnost konzumovat hovna. To by teprve byla prdel, pozorovat ty hnedy xichty!

Uz taky vic chapu, ze pokud by bylo zrizeni v nemz zijeme nesnesitelne, udelaji si to predevsim lidi sami. Ne Babis, ani Zeman. Lidi. Ostatne ti si je zvolili k obrazu svemu.

Nastesti ne vsichni. Je to porad (snad) jen polovina.

Follow

@mig
Myslím že někteří to nosí sami od sebe. Ne kvůli nařízení, ale spíš aby se chránili. Tj. řekla bych skoro opak "ochočení". Obzvlášť lidé co nosí roušku i v lese to asi nenosí kvůli vládě. :) Když se jdu např. právě do lesa projít s našima (riziková skupina) co chvíli kolem nás někdo projede/proběhne a fuňí nám do obličeje, takže se pak lidem s podobnou zkušeností úplně nedivím. Spíš naopak obdivuji, že se nenechají zviklat ostatnimi. Žel hluboké dýchání opravdu prodlužuje dolet kapének.

@Eva ano, dnes jsem potkal starší pár.. před nimi si ten respirátor taky vezmu, nemám s tím problém.. ovšem jsou případy, kdy v okolí opravdu nikdo není, a přesto to mají na sobě.. ale což, jejich věc.. já v tom začínám už po hodině kýchat, asi to nebude zdravotně úplně ideální.. takže pokud nikdo nikde není - ale to právě člověk musí posoudit vlastním rozumem..

@mig Jasný :)
Ono třeba zrovna u těch sportovců člověk nikdy neví, kdy se někde zjeví, tak pak ty lidi chápu, než to furt nasazovat a sundávat... :) Mě třeba zas vyhovuje že si pak nestrkám ruce do obličeje a někteří alergiici si zas chválí že se jim v roušce paradoxně lépe dýchá. Každý má nějaký svý důvody... Já si to taky neužívám, ale vim že to má smysl a že je to to nejmenší co můžu udělat.

Sign in to participate in the conversation
Unextro

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!